til forsiden af kingfish.dk
DKK 0,00

PADI Open Water Scuba Instructor

Udskriv

PADI - OWSI - Open Water Scuba Instructor kurset er den sidste del af et IDC kursus og det er når du har gennemført denne del du bliver PADI dykkerinstruktør.

For at deltage på Open Water Scuba Instructor kurset skal du være certificeret som PADI Assistant Instructor eller tilsvarende fra en anden uddannelses organisation.

Hvis du ikke allerede er certificeret PADI Assistant Instructor, vil vi anbefale dig at tage begge kurser samtidig på et komplet IDC - dykkerinstruktør kursus.

Forsikring:
Der kan tegnes en forsikring der koster 10% af Open Water Scuba Instructor kursets pris.
Forsikringen gælder hvis du er forhindret i fremmøde før eller under dit kursus (grundet sygdom, arbejde eller lign.).
Forsikringen giver mulighed for at flytte kursus én gang (dog senest 12 mdr. frem), hvor der er plads.
Forsikringen er kun gyldig såfremt den er tegnet samtidig med at du tilmelder dig OWSI kurset.

Se mere info under handelsbetingelser.

 
PADI Open Water Scuba Instructor
IDC 29. September 2012
DKK 7.499,00

Dette dykkerinstruktør kursus afholdes i efteråret (uge 40) med start lørdag d. 29. september 2012 kl. 08:00.

Open Water Scuba Instructor - Efterår
DKK 4.999,00

Dette Open Water Scuba Instructor kursus afholdes i efterårsferien 2012.

Forsikring - OWSI
DKK 499,00

Forsikringen gør det muligt at flytte dit kursus hvis du måtte få brug for det.

Open Water Scuba Instructor - forår
DKK 4.999,00

Dette Open Water Scuba Instructor kursus afholdes i påsken - foråret 2012.

Kundeservice

Kontakt os!
Vi yder top-service i både butik og web-shop Er du i tvivl om noget, så giv os et ring eller send os en e-mail - vi sidder klar til at hjælpe dig :-)

Læs mere Se også vores handelsbetingelser

Log ind på din konto

Kingfish personalet



Læs mere Mød os på Staff siden

Kingfish billedgallerier